Indeling Jeugd Competitieteams

competitie

COMPETITIE INDELING JEUGD VOORJAAR 2021

ROOD(speeldagen: 5 april, 11 april, 18 april, 25 april, 24 mei, 30 mei, 6 juni, 13 juni)

DDV 1 Rood 1

  • Naut ter Beek
  • Siena Cruz Vlietstra
  • Driss Hoeve
  • Bram Kalkwarf
  • Isabel Kanter
  • Lily-Rose Prinsen 

ORANJE
(speeldagen: 5 april, 11 april, 18 april, 25 april, 24 mei, 30 mei, 6 juni, 13 juni; inhaal 2 mei, 16 mei, 20 juni)

DDV 1 Oranje 1

  • Feline Postma
  • Dylan Desai
  • Sophie Ariens
  • Bente Abels
  • Ties Weebers
  • Sanna Stradmeijer

 DDV 2 Oranje 1

  • Benjamin Wijn
  • Mink Nijlant
  • Rafael Rivas Tönnesmann
  • Federico Rivas Tönnesmann
  • Desmond Sabelis
  • Giacomo Pruneri

 DDV 3 Oranje 1

  • Aniek van Galen Last
  • Zoë van Ravensberg
  • Lily Coutinho
  • George Roesdi
  • Florian Erbe
  • Otto van Voorst Vader

 DDV 4 Oranje 1

  • Simon Alexander Csejtei
  • Ella Robbens
  • Charlotte Ross
  • Noor Sijsma
  • Filip Lam
  • Maaike Berghuis 

GROEN
(speeldagen: 11 april, 18 april, 25 april, 2 mei, 16 mei, 30 mei, 6 juni; inhaal 9 mei, 13 mei, 24 mei, 13 juni)

DDV 1 Groen 1 

  • Dieuwertje Smit
  • Helena Middag
  • Charlie Botter
  • Sébastien Bouffioux
  • Oscar Csejtei
  • Melle Knibbe-de Groot 

 DDV 2 Groen 1 

  • Joes Moussault
  • Isaac Lam
  • Willem Broerse
  • Carlijn van der Pompe
  • Aniek Bunker 

DDV 3 Groen 2 

  • Nayan Desai
  • Raphael Postma
  • Gerrit Lindeboom
  • Keetje Haasdijk
  • Olivia Agterdenbosch
  • ​​​​​Ben Bernfeld

 DDV 4 Groen 2 

  • Sepp Prinsen
  • Liam Schickler
  • Kwint Admiraal
  • Laura Treumann
  • Mara Jacobs
  • Julia Konrad  

DDV 5 Groen 2 

  • Tygo Bruggeman
  • Nino van Oerle
  • Felipe Gallero Landeira
  • Alp Cekic
  • Jonathan Winkelmolen 

GEEL(speeldagen: 9 april, 16 april, 23 april, 30 april, 14 mei, 28 mei, 4 juni; inhaal 7 mei, 13 mei, 24 mei, 11 juni)

Gemengd 13 t/m 17 jaar Vrijdag Middag 1e klasse - DDV 1

  • Noor Smit
  • Julia van Heemskerck van Beest
  • Lucie Treumann
  • Tristan Jansen
  • Theophile Darmon  

Jongens 13 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (NH) 1e klasse - DDV 1

  • Stein van den Berge
  • Sietse Munting
  • Tobias Peeters
  • Jochem Zaal
  • Bommel Wijnveldt 

2e klasse - DDV 2

  • Romain Middag
  • Gijs van der Stok
  • Hashim A Khalid
  • Fenne Prinsen

2e klasse - DDV 3

  • Casper van Es
  • Timo van Aller
  • Stef Bruggeman
  • Jan van Erven Dorens 

3e klasse - DDV 4

  • Lucas Hangelbroek
  • Daan Evers
  • Teun Sodderland
  • Marcello Veltheer 

Meisjes 13 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (NH) 2e klasse - DDV 1

  • Féline Erkens
  • Robin Bruggeman
  • Maud Wood
  • Liv del Canho 

2e klasse - DDV 2

  • Suze Siemonsma
  • Pieke Vink
  • Maud Mol
  • Mette van de Put
  • Emma Abbadessa 

Junioren 11 t/m 14 jaar Vrijdag Middag 1e klasse  - DDV 1

  • Seff Majoor
  • Julius ter Beek
  • Bas Barneveld
  • Elin Nijlant
  • Hanna Robbens 

1e klasse  DDV 2

  • Brent Waersegers
  • Julian Vetter
  • Pilar Kolmer
  • Jozie Bakker
  • Mira Csejtei 


Competitie-indeling jeugd Overzicht