Indeling Jeugdlessen Winter

Hieronder de indeling voor de jeugdlessen voor de winter 2021. De lessen starten op 4 oktober.

 

Maandag 16.00
Alexander Friedman
Charlie Botter De Waele
Sébastien Bouffioux
Oscar Csejtei
Melle-Bo Knibbe-de Groot
Julian Vetter

Maandag 16.00
Mees Geerts
Josephine Beusekamp
Vera de Jongh
David Edixhoven
Chuck   Hofstra

Maandag 17.00
Brent Waersegers
Bas Barneveld
Lucas Hangelbroek
Seff Majoor
Julius ter Beek

Maandag 17.00
Jozie Bakker
Elin Nijlant
Mira Csejtei
Pilar Kolmer
Hanna Robbens

Maandag 17.00
Gijs van der Stok
Marco de Rosa
Casper van Es
Fenne Prinsen
Pieter van Voorst Vader

Dinsdag 16.00
Gerardo d'Aquino
Alvaro Mendiola Leña
Giacomo Pruneri
Rafael Rivas Tonnesmann
Federico Rivas Tonnesmann

Dinsdag 16.00
Hein de Haas van Dorsser
Marcel Kiwacz
Mink Nijlant
Otto van Voorst Vader
Benjamin Wijn

Dinsdag 16.00 BUITEN
Martha Beusekamp
Thomas Grievink
Shira Halevi
Letje Leddy
Lukas Leenen 
Ethan van Vliet

Dinsdag 17.00
Nayan  Desai
Roemer Hoogstraten
Mara Jacobs
Julia Konrad
Oscar van Kooten

Dinsdag 17.00
Robin Bruggeman
Féline Erkens
Liv Lochtenberg
Esmée Van de Braak
Tess van Zuilen 

Dinsdag 17.00 BUITEN
Wieke Berghuis
Isi de Swaan
Dinty Delsen
Fien Klicks
Isa Muller

Woensdag 13.00
Lily Coutinho
Aniek van Galen Last
Zoë van Ravensberg
Dylan Desai
Feline Postma

Woensdag 13.00
Liv Maarschalk
Rafael Sevcik
Nuri Hoeve
Robyn Huijboom
Céline van Gerrevink

Woensdag 13.00
Bram Kalkwarf
Isabel Kanter
Naut ter Beek
Rens van der Ven
Axel Afman

Woensdag 14.00
Sophia Rooyen
Pauline van Kooten
Imani Jacobovits de Szeged
Phiine Pannevis
Philine Rahusen

Woensdag 14.00
Bram Kalkwarf
Isabel Kanter
Karolina Sevcik
Rae Srui
Aneesha Libera Raychaudhuri

Woensdag 14.00
Milo Cohen
Max Mulkens
Noor Sijsma
Sophie Ariens
Sanna Stradmeijer

Woensdag 15.00
Simon Csejtei
Taeke Leewens 
Felix Pannevis
Fabian Westra
Valentijn Hoogstraten 

Woensdag 15.00
Inés Fleming
Rosa Fleming
Thije Weevers
Gessica Lucci
Luke  Slaughter 

Woensdag 15.00
Ebbe Barents
Taeke Sodderland
Leonardo Abbadessa
Tijmen Fennema
Rover Leuvelink Leuvelink 
Tars Van der Voorn

Woensdag 16.00
Coco Van der Walle
Lieneke Homan
Marie Westra
Emma Meyer

Woensdag 16.00
Aaron Harvey
Chris Hagesteijn
Charlotte Ross
Teun van Beurden
Emma van Strien

Woensdag 16.00
Oliver Marcus
Danielle Matson
Cecilia Schardijn
Nino van Oerle
Jonathan Winkelmolen

Woensdag 17.00
Liv Del Canho
Frederique Loudon
Felicia van Voorst Vader
Kim van Zuilen
Kareline Voorhoeve
Maud Wood

Woensdag 17.00
Sam Stibbe
Adrian Gilbert
Timo van Aller
Jan van Erven Dorens
Marcello Veltheer

Woensdag 17.00
Keetje Haasdijk
Julie Westra
Lauren Brackel
Romee Houthoff
Smilla Jensen

Donderdag 16.00 
Maaike Berghuis
Charlie Derks
Scarlett Derks
Taras Fedorchenko

Donderdag 16.00
Sepp Leuvelink 
Nikki Menalda van Schouwenburg
Scott Nederhof
Isabella Pana Yeap
Julie Peereboom
Wieger Peereboom
Christopher Schardijn

Donderdag 17.00
Benjamin Bernfeld
Enza Cohen
Marie Kastelein
Gerrit Lindeboom
Beatrice  Orsenigo
Elsa Borman

Donderdag 17.00
Aip Cekic
Felipe Gallero 
Suze Siemonsma
Bram Slager
Jan Tjepkema
Pieke Vink

Vrijdag 16.00
Liam Schickler
Laura Treumann
Héléna Middag
Sepp Prinsen
Dieuwertje Smit

Vrijdag 16.00
Ella Robbens
Abel van den Broek
Madelief Verjans
Timo Vetter

Vrijdag 16.00
CarloMaria Brancasi
Isabelle Damstra
Zoey Hofstra
Kerem Imamoglu
Finn van Dorst

Vrijdag 17.00
Emma Abbadessa
Liza Borman
Binc Hamers
Pepijn Klaassen
Oscar Walkate

Vrijdag 17.00
Jeroen Luca
Teun Sodderland
Wietske Tjepkema
Julius Witte
Kristian Witte

Vrijdag 17.00
Ava Henneveld
Noortje Klaassen
Keet Smit
Zora van der Velde

Vrijdag 18.00
Lucie Treumann
Noor Smit
Olivier van den Berge
Marco da Rosa
Bommel Wijnveld

Vrijdag 18.00
Jochem Zaal
Tristan Jansen
Romain Middag
Philip Pinckaers
Gijs Van Der Stok

Vrijdag 18.00
Joop Eijlders
Ferdinand Moltmaker
Wessel Sijmonsbergen 
Coen Stoffer 

 

Tennisles jeugd Overzicht