Indeling winterlessen jeugd

De winterlessen beginnen vanaf 2 oktober 2017. Tijdens de schoolvakanties is er geen les maar kunnen de kinderen wel vrij spelen.

Bij de eerste les wordt bekend gemaakt wie de leraar is van dit winterseizoen. 

Maandag : Ron , Waldo en Marc
Dinsdag : Ron en Waldo
Woensdag : Ron , Waldo, Paul en Marc
Donderdag: Ron en Marc
Vrijdag : Ron, Waldo en Marc

Voor vragen over de indeling: marcpolders@altcddv.nl

Roepnaam Tussenvoegsel (Achter)naam Lesdag/tijd
Julius ter Beek Maandag 16.00
Hashim A Khalid
Seff Majoor
Max Poelmans
Rover Poelmans
Willem van Lennep
Sam Mohr
Philip Pinckaers
Arthur Wagemans
Emma Gulcher Maandag 16.00
sophie van Lennep-Bekkering
Anne de Nooijer
Kiki van Roozendaal
Larice Berg Maandag 17.00
Jan Boukema
Jonah Buedts
Mats Erkens
Teun van der Stok
Skip Wijsmuller
Olivier van den Berge
Tibor Blaffert
Finn Grimme
Marco de Rosa
Gijs van der Stok
Quirine Bierens de Haan Maandag 17.00
Rosa van der Ham
Keet Holtrop
Annick Royaards
Summer Veneboer
Zahra Behrens Dinsdag 16.00
Gerrit Lindeboom
Jan Reint Meiborg
Karlijn Pompe
Lisa Rubin
Sebas Cohen de Lara
Lucca Distaso
Klaas van Kempen
Tymen van Kleffens
Ties Kobossen
Christian Oosterhoff
Josine Burkens Dinsdag 17.00
Fiby Delsen
Elisa Ermers
Ulla Leistikow
Kim van Zuilen
Jim Albers
Gabriella Leers
Thomas Swelheim
Lotta Wijnveldt
Esmee van de Braak Woensdag 13.00
Robin Bruggeman
Julia van Heemskerck van Beest
Mats Waersegers
Tess van Zuilen
Dinty Delsen
Sem Schreurs
Teun Stibbe
Julian Vetter
Thomas Friedman
Casper van Kempen
Minne Leistikow
Annick Munneke
Tobias Peeters
Suze Siemonsma Woensdag 14.00
Coen Stoffer
Jan Tjepkema
Liv Vink
Pieke Vink
Karel Kastelein
Joes Moussault
Mark Weglau
Nout Faber
Julius Fiselier
Bruno de Lange
Brent Waersegers
Philine Battes Woensdag 15.00
Enza Cohen
Marie Kastelein
Liv Lochtenberg
Golda de Seubert
Klaas Festen
Axel Locarni
Maelle Locarni
Taco Schut
Dilian Acuna Ospino
Tristan Jansen
Dax Keller
Jet Pompe
Theofille
Dylan Desai Woensdag 16.00
Nayan Desai
koen Meijer
Feline Postma
Raphael Postma
Helena
Charlie Botter
Dieuwertje Smit
Marcello Veltheer
Saar van den Brandt
Cas Meijers
ole sodderland
Luuk Zuurmond
Daan van Agtmael Woensdag 17.00
Robert Kuipers
Joep Neelissen
Bastiaan Sanzana
Darjan Stavrov
Dominique Kolmer
Rosa Leurs
Dea Stavrov
Louis Vetter
Jessie de Wilde
Jette Bakels
Karijn Battes
Puck Holtrop
Charlotte Kuipers
Eveline Kuperus
Noor Severijn
Stein van den Woensdag 17.00
Felix Kolmer
Ben Neelissen
Max Veenekamp
Bommel Wijnveldt
Justus van den Eertwegh Donderdag 16.00
Kay Grimme
Cas van Veggel
Mees van Veggel
Jochem Zaal
Liv del Canho
Féline Erkens
Marili Feilzer
Livia Keller
Noor Smit
Maud Wood
Nini Botter Donderdag 17.00
BetteMay de Groot
Daphne Huyghe
Laura Huyghe
Robin Schols
Sylvia Vetter
Lycia Barbian
Jiska Barbian
Hephzibah Dahan
Sophie van der Leden
Lili Sanders
Charlotte Stoffer
Sébastien Bouffioux Vrijdag 16.00
Naut Van Breemen
Mans van der Klaauw
Louis Lafeber
Miró Motshagen
Milo Cohen
Alexander Friedman
Saar Naaijkens
Mink Nijlant
Ella Robbens
Charlotte Ross
Felix Blomme
Emma Distaso
Fenne prinsen
Maas van Roozendaal
Willem Breekveldt Vrijdag 17.00
Bram del Canho
Philippe van den Heuvel
Abel Kikkert
Nick Steer
Jozie Bakker
Mira Csejtei
Anique van Heteren
Manuelle Kolmer
Kaja Morrison
Pilar Kolmer
Isaac Lam
Elin Nijlant
Hanna Robbens
Louise Strous
Matthijs Hangelbroek Vrijdag 18.00
Sietse Munting
Olivier van Riet
Nout Ruijgrok
Ruben Admiraal
Casper Baehr
Tobias Grinsven
Jeroen Luca
Michael Veltheer
Yoris Distaso
Olaf Erkens
Dondeyne Everaerd-ten Hove Jansen
Lucas Hangelbroek
Romain Middag

Ogenblik a.u.b. ...