Lesindeling voorjaar/zomer 2018

Di Leo Giulia Maandag: 16.00
Hummel Annabelle
Pinckaers Philip
Wagemans Arthur
Everaerd Dondeyne
Evers daan
Hangelbroek Lucas
Majoor Seff
Tjepkema Jan
Beek Julius
Distaso Yoris
Erkens Olaf
Heemskerck van Beest Julia
Klicks Fien
Pompe Jet
Schickler Liam Maandag: 17.00
Munneke Toby
Bunker Aniek
Poell Aryan
Poell Rohan
Heteren Vivienne
Kobossen Lisa
Stoffer Coen
Weichs de Wenne Tessa
Distaso Luca
Gilbert Adrian
Rosa Marco
Ruijgrok Nout
Stok Gijs
Berg Larice
Boukema Jan
Zaal Jochem
Weichs Casper
Wesdorp Mac
Grimme Finn Dinsdag: 16.00
Holtrop Ties
Oosterhoff Christian
Poelmans Rover
Distaso Emma
Pompe Carlijn
Thomas Will
Thomas Eddie
Weglau Mark
Feilzer Cato
Hertzberger Max
Stam Muriël
San Juan Ari
Grovestins Mila
Hietink Sophie
Hummel Mabel
Lindeboom Gerrit
Meiborg Anna
Swaan Mila
Nijsse Paloma
Lakens Kick Dinsdag: 17.00
Loudon Sophie
Mulkens Liza
Mulkens Louk
Rubin Lisa
Csejtei Mira
Lakens Hidde
Morrison Kaja
Verjans Sofie
Wesseling Noor
Abram Noam
Aller Timo
Bruggeman Stef
Es Casper
Maas Titus
Naarding Huub
Nijlant Mink
Oosterhoff Daniel
Wijn Benjamin
Bex Paulijn
Feilzer Lotte
Kuipers Charlotte
Bakels Jette
Battes Karijn
Holtrop Puck
Braak Esmee Woensdag: 13.00
Bruggeman Robin
Putten Juliën
Waersegers Mats
Zuilen Tess
Faber Nout
Meiborg Jan Reint
Schreurs Sem
Stibbe Teun
Vetter Julian
Delsen Dinty
Loudon Fréderique
Manck Aimee
Rennings Louise
Verheijden Eefje
Middag Helena Woensdag: 14.00
Siemonsma Suze
Smit Dieuwertje
Vink Pieke
Vink Liv
Battes Philine
Cohen Enza
Kastelein Marie
Seubert Golda
Abas-Castro Max
Botter Charlie
Oerle Nino
DARMON Theophile Woensdag: 15.00
Jansen Tristan
Keller Dax
Leistikow Minne
Peeters Tobias
Fiselier Julius
Schut Maurits
Sodderland Ole
Veltheer Marcello
Waersegers Brent
Walkate Oscar
Kempen Casper
Munneke Annick
Smit Noor
EVIN Maelle
Seubert Aviva
LOCARNI AXEL
Teurlings Sam
Fleischmann Chiara Woensdag: 16.00
prinsen Fenne
Veenekamp Milou
Vlasman Margot
Desai Nayan
Desai Dylan
Meijer koen
Postma Raphael
Postma Feline
Meijers Cas
Nijsse Otto
Rustemeyer Daniel
Weijts Max
Lakens Jackie
Loudon Stéphanie
Rennings Julie
Wiersma Fien
Canho Jesse
Grimme Kay
Heuvel Philippe
Kikkert Abel
Veltheer Michael
Berge Stein Woensdag: 17.00
Kolmer Felix
Neelissen Ben
Veenekamp Max
Wijnveldt Bommel
Agtmael daan
Kuipers Robert
Neelissen Joep
Sanzana Bastian
Stavrov Darjan
Kolmer Dominique
Leurs Rosa
Stavrov Dea
Wijnveldt Lotta
Wilde Jessie
Botter Nini
Groot BetteMay
Megen Leah
Meijers Faye
Vetter Silvia
Wesdorp Indy
Behrens Isa
Erkens Féline
Vliet Ophelie
Waesberghe Eefje
Bruggeman Tygo Donderdag: 16.00
Csejtei Oscar
Everaerd Roemer
Kastelein Karel
Cohen de Lara Sebas
Kempen Klaas
Kleffens Tymen
Kobossen Ties
Poelmans Max
Canho Liv Donderdag: 17.00
Feilzer Marili
Putten Laura
Rappange Vita
Wood Maud
Klicks Mies
Burkens Josine
Delsen Fiby
Ermers Elisa
Keller Livia
Vliet Julie
Zuilen Kim
Eertwegh Justus
Erkens Mats
Rappange Dante
Steer Nick
Veggel Cas
Veggel Mees
Blomme Felix Vrijdag: 16.00
King Toby
Middag Romain
Stibbe Sam
Thomas Henry
Bakker Jozie
Kolmer Pilar
Lam Isaac
Moussault Joes
Nijlant Elin
Robbens Hanna
Strous Louise
Cohen Milo
Jorna Sweder
Naaijkens Saar
Robbens Ella
Ross Charlotte
Kuperus Willemijn
Rubin Sarah
Tjepkema Wietske
Mol Maud Vrijdag: 17.00
Put Mette
Minassian Anna
Nooijer Anne
Roozendaal Kiki
Severijn Noor
Berge Olivier
Hangelbroek Matthijs
Munting Sietse
Riet Olivier
Ruijgrok Laure
Adjei-Asamoah Gillis
Admiraal Ruben
Baehr Casper
Buedts Jonah
Luca Jeroen
Bouffioux Sébastien
Breemen Naut
Heteren Anique
Kolmer Manuelle
Lafeber Louis
Motshagen Miró

Ogenblik a.u.b. ...