Winterlessen indeling 2018/2019

Beste ouders en kinderen,

Zoals elk jaar is het weer een hele puzzel voor ons om een kloppende indeling te maken. We hebben helaas nog een aantal kinderen niet kunnen indelen maar daar gaan we de komende week alsnog een oplossing voor proberen te vinden. Dus voor een aantal nog even geduld a.u.b..

Met vriendelijke groet, Marc Polders en Ron Renkema

Lesdag en tijd Roepnaam Tussenvoegsel Achternaam
maandag 16.00 Julius ter Beek
1e les 1 oktober Hashim Khalid
Seff Majoor
Max Poelmans
Rover Poelmans
maandag 16.00 Charlie Botter
1e les 1 oktober Milo Cohen
Alexander Friedman
Sébastien Buffioux
Louis Lafeber
maandag 17.00 Larice Berg
1e les 1 oktober Mats Erkens
Adrian Gilbert
Abel Kikkert
Jochem Zaal
Jan Boukema
maandag 17.00 Justus van den Eertwegh
1e les 1 oktober Kay Grimme
Cas van Veggel
Mees van Veggel
Michael Veltheer
maandag 17.00 Dondeyne Everaerd
1e les 1 oktober Noor Wesseling
Marco de Rosa
Gijs van der Stok
Pieter van Voorst Vader
dinsdag 16.00 Marili Feilzer
1e les 2 oktober Kiki van Kleffens
Margreet Plukker
Cato Feilzer
Liv del Canho
Laura van Putten
dinsdag 17.00 Maria Meshcheryakova
1e les 2 oktober Nini Botter
BetteMay de Groot
Leah van Megen
Charlotte Buffioux
dinsdag 17.00 Louise Strous
1e les 2 oktober Sofie Verjans
Mira Csejtei
Jan Tjepkema
Cas Meijers
woensdag 13.00 Dylan Desai
1e les 3 oktober Nayan Desai
koen Meijer
Feline Postma
Raphael Postma
woensdag 13.00 Dries
1e les 3 oktober Max Abas
Anique van Heteren
Lisa Kobossen
Coen Stoffer
Tobias Munneke
woensdag 14.00 Philine Battes
1e les 3 oktober Enza Cohen
Dinty Delsen
Marie Kastelein
Golda Seubert
woensdag 14.00 Olaf Erkens
1e les 3 oktober Daan Evers
Lucas Hangelbroek
Brent Waersegers
Yoris Distaso
woensdag 14.00 Aniek Bunker
1e les 3 oktober Helena Middag
Dieuwertje Smit
Laura Treumann
woensdag 15.00 Andrew Chassin
1e les 3 oktober Lily Coutinho
Axel Locarni
Maelle Evin
Zoë van Ravensberg
woensdag 15.00 Pieke Vink
1e les 3 oktober Nino van Oerle
Teun Sodderland
Felipe Galero
Suze Siemonsma
woensdag 15.00 Karolina Morrison
1e les 3 oktober Carlijn van der Pompe
woensdag 16.00 Julius Fiselier
1e les 3 oktober Ole Sodderland
Bruno de Lange
Luuk Zuurmond
Maas van Roozendaal
woensdag 16.00 Aryan Poell
1e les 3 oktober Rohan Poell
Elize Tennekes
woensdag 16.00 Finn Grimme
1e les 3 oktober Roemer Grimme
Tibor Blaffert
Thomas Friedman
woensdag 17.00 Stein van den Berge
1e les 3 oktober Felix Kolmer
Jakob van der Steen
Max Veenekamp
Bommel Wijnveldt
woensdag 17.00 Tobias Peeters
1e les 3 oktober Daan van Agtmael
Robert Kuipers
Silvia Vetter
woensdag 17.00 Yussuf Khalid
1e les 3 oktober Philip Pinckaers
Olivier van Riet
Niklas Harmon
Ties Kobossen
woensdag 17.00 Karijn Battes
1e les 3 oktober Fiby Delsen
Charlotte Kuipers
Ulla Leistikow
Lotte Feilzer
woensdag 18.00 Gillis Adjei-Asamoah
1e les 3 oktober Jonah Buedts
Jack Coppen
Jeroen Luca
Niklas Knibbe
donderdag 16.00 Casper van Es
1e les 4 oktober Laurelei Scott-Hayes
Paxton Scott-Hayes
Muriël Stam
Max Weijts
donderdag 16.00 Ben Bernfeld
1e les 4 oktober Gerrit Lindeboom
Frederique Weglau
Joost Weglau
Emma Distaso
donderdag 17.00 Joep Neelissen
1e les 4 oktober Dominique Kolmer
Rosa Leurs
Lotta Wijnveldt
Jessie de Wilde
donderdag 17.00 Tymen van Kleffens
1e les 4 oktober Esmee van de Braak
Luca Distaso
Tess van Zuilen
Robin Bruggeman
vrijdag 16.00 Jozie Bakker
1e les 5 oktober Oscar Groothuis
Pilar Kolmer
Isaac Lam
Joes Moussault
vrijdag 16.00 Mark Weglau
1e les 5 oktober Elin Nijlant
Hanna Robbens
Mila Grovenstins
Sofie Hietink
vrijdag 16.00 Theophile Darmon
1e les 5 oktober Tristan Jansen
Thomas
Olivier van den Berge
Reece Clark
vrijdag 17.00 Féline Erkens
1e les 5 oktober Chiara Fleischmann
Liv Lochtenberg
Lucie Treumann
vrijdag 17.00 Anniek Galen
1e les 5 oktober Daniel Oosterhoff
Mateo Groothuis
Charlotte Ross
vrijdag 17.00 Manuelle Kolmer
1e les 5 oktober Saar Naaijkens
Mink Nijlant
Benjamin Wijn
Ella Robbens
vrijdag 18.00 Julia van Heemskerck van Beest
1e les 5 oktober Annick Munneke
Noor Smit
vrijdag 18.00 Fenne prinsen
1e les 5 oktober Minne Leistikow
Romain Middag
Sietse Munting
vrijdag 18.00 Aimee Bakker
1e les 5 oktober Carice Bakker
Mirre Prinsen
Wietske Tjepkema
Lara de Vries

NB: in de herfstvakantie, kerstvakantie en voorjaarsvakantie worden er geen lessen gegeven.
De banen zijn wel gereserveerd voor de kinderen die op dat tijdstip les hebben. Lekker vrij spelen dus!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nog in te delen:

Kim van Zuilen
Josine Burkens
Lily Sanders
Elisa Ermers
Timo van Aller
Quirine Bierens
Lizzy Bierkens
Naut Van Breemen
David Darmon
Boet Heering
Gijs Hoeben
Karel Kastelein
Anna Minassian
Miró Motshagen
Sepp Prinsen
Ari San Juan
Marcello Veltheer
Ties Weebers
Seb Nieuwenhuis
Thije Vulink


Ogenblik a.u.b. ...