Junioren competitie 2019

Junioren competitie (11 t/m 17 )

  • Je speelt in principe op vrijdagmiddag om 16.15 uur, tenzij de ontvangende club dit naar een later tijdstip verschuift 
  • De speeldata zijn: 12 apr, 19,apr, 26 apr, 10 mei, 17 mei, 24 mei en 31 mei (inhaaldagen 3 mei, 30 mei en 7 jun)
  • Geel speelt op een hele baan
  • Je speelt met je team tegen een ander team, 4 enkels en 2 dubbels
  • Je telt games tot de 6 en met deuce. Bij 2 gewonnen sets heb je gewonnen.


Wat wordt er gevraagd van de ouders?

  • 1 à 2 keer verantwoordelijk voor het vervoer naar uitwedstrijden
  • Bij thuiswedstrijden is het vanuit de KNLTB verplicht dat bij elk team, de hele wedstrijddag, een volwassen begeleider pér team aanwezig is. Dit geldt ook bij thuiswedstrijden bij DDV en dus ook voor de oudere teams t/m 17 jaar
  • De begeleider vult ook samen met de bezoekende vereniging het wedstrijdformulier in

Teams

DDV 1 - Junioren Jongens 1e klasse
28799070 Bommel Wijnveld
29530040 Jacob van der Steen
27756920 Felix Kolmer
28024524 Robbert Kuipers (dispensatie speler)

DDV1 – Junioren Jongens 2e klasse
26737611 Jonah Bueds
35016175 Christiaan Koch
31454488 Stef Bruggeman

DDV3 – Junioren Jongens 2e klasse
30401372 Abel Kikkert
28819934 Jochem Zaal
28799194 Michael Veldheer
27756998 Jan Boukema

DDV1 – Junioren Meisjes 1e klasse
26938219 Lotta Wijnveld
27756939 Dominique Kolmer
26138409 Rosa Leurs

DDV1 – Junioren Gemengd 2de klasse
28193733 Julia Heemskerck
29413974 Noor Smit
29414245 Annick Munnike
29943582 Tristan Jansen
31103480 Reece ClarK
31003567 Olivier v.d. Berge

DDV1 – Junioren Jongens 1e klasse
28193865 Max Veenekamp
31454844 Sietse Munting
29470544 Tobias Peeters
29413710 Stijn van de Berge

DDV2 – Junioren Jongens 2e klasse
29413869 Minne Leistikow
30925398 Romain Middag
29943469 Luca Distaso
35015586 Fenne Prinsen

DDV3 – Junioren Jongens 2e klasse
35015780 Max Weijts
29943485 Casper van Es
35389486 Nicolas Harmon
30190908 Olivier van Riet


Ogenblik a.u.b. ...