Tenniskids competitie 2019

 

Als je lid bent van DDV en je speelt met een rode, oranje of groene bal, dan speel je in het voorjaar de Rode competitie, Oranje competitie of Groene competitie!

Rode competitie (6 t/m 9 jaar)

  • Je speelt op zondagochtend van 09.00 -10.30 uur (inclusief warming up en einde)
  • Om 08.45 uur moet je aanwezig zijn
  • De speeldata zijn: 24 maart, 31 maart, 7 april, 14 april, 22 april, 19 mei, 26 mei, 2 juni, 10 juni en 16 juni
  • Je speelt een paar wedstrijdjes (enkel) tegen verschillende kinderen
  • Je telt punten, geen games. Wie het eerst bij 7 is, heeft gewonnen
  • klik voor uitgebreide info hier

 

Oranje competitie (8 t/m 11 jaar )

  • Je speelt op zondagochtend van 09.00 - 11.30 uur (inclusief warming up en einde)
  • Om 08.45 uur moet je aanwezig zijn
  • De speeldata zijn: 24 maart, 31 maart, 7 april, 14 april, 22 april, 19 mei, 26 mei, 2 juni, 10 juni en 16 juni
  • Oranje speelt op een ¾ baan, de achterlijn ligt halverwege de servicelijn en baseline.
  • Je speelt met je team tegen een ander team, zowel enkels als dubbels
  • Je telt games tot de 4 en met beslissend punt.
  • klik voor uitgebreide info hier

 

Groene competitie (10 t/m 12 jaar )

  • Je speelt in principe op zondagochtend om 08.45, tenzij de ontvangende club dit naar een later tijdstip verschuift 
  • De speeldata zijn: 7 april, 14 april, 22 april, 12 mei, 19 mei, 26 mei en 2 juni (inhaaldagen 3 mei, 30 mei en 7 juni)
  • Groen speelt op een hele baan
  • Je speelt met je team tegen een ander team, 4 enkels en 2 dubbels
  • Je telt games tot de 4 en met beslissend punt. Bij 2 gewonnen sets heb je gewonnen.
  • klik voor uitgebreide info hier


 

 Wat wordt er gevraagd van de ouders?

  • 1 à 2 keer verantwoordelijk voor het vervoer naar uitwedstrijden
  • Bij thuiswedstrijden is het vanuit de KNLTB verplicht dat bij elk team, de hele wedstrijddag, een volwassen begeleider pér team aanwezig is. Dit geldt ook bij thuiswedstrijden bij DDV en dus ook voor de oudere teams t/m 17 jaar
  • De begeleider vult ook samen met de bezoekende vereniging het wedstrijdformulier in


Teams 2019 Rood

Rood 1 DDV 1
Roemer Everaerd
Ella Robbens
Sepp Prinsen
Emma Distaso
Mara Jacobs
Max Mulkens
Filipe Lam

Rood 2 DDV 2
Lily Coutinho
Zoe van Ravensberg
Charlotte Ross
Tobias Munneke
Anna Meiborg
Mateo Groothuis
Ties Weebers


Teams 2019 Oranje

Oranje 1 DDV 1
Joes Moussault
Helena Middag
Dieuwertje Smit
Carlijn Van Der Pompe
Isaac Lam
Oscar Groothuis

Oranje 2 DDV 1
Pieke Vink
Suze Siemonsma
Frederique Weglau
Lisa Kobossen
Teun Sodderland
Teun Stibbe

Oranje 2 DDV 2
Mark Weglau
Charlie Botter
Louis Lafeber
Oscar Csejtei
Karel Kastelein
Sebastien Bouffioux
Alexander Friedman
Mink Nijlant

Oranje 2 DDV 3
Koen Meyer
Nayan Desai
Dylan Desai
Raphel Postma
Feline Postma
Max Abbas Castro
Tycho Bruggeman
Jan Reint Meiborg

Teams 2019 Groen

Groen 1 DDV 1
Ole Sodderland          
Julius Fiselier              
Dondeyne Everaerd  
Robin Bruggeman      
Tess Van Zuilen            
Thymen Kleffens

Groen 1 DDV 2
Lucie Treuman
Feline Erkens
Marie Kastelijn
Ties Kobossen
Pieter vd Voorst
Jet vd Pompe

Groen 2 DDV 1
Seff Majoor
Julius Ter Beek
Lucas Hangelbroek
Yoris Distaso
Brent Waersegers
Marcello Veltheer

Groen 2 DDV 2
Elin Nijlant   
Pilar Kolmer
Hanna Robbens
Jozie Bakker
Mira Csejtei
Karolina Morrison


Ogenblik a.u.b. ...