Evenementenkalender 2019

DAG

DATUM

T/M

TIJD

TOT

ACTIVITEIT

 

 

 

 

 

 

JANUARI

 

 

 

 

 

zat t/m zon

22

6

 

 

 

woensdag

2

 

 

 

Nieuwjaarstoernooi Jeugd

 

 

 

 

 

 

woensdag

23

 

19:30

 

Algemene Ledenvergadering ALTC DDV

 

 

 

 

 

 

FEBRUARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zat t/m zon

16

24

 

 

 

woensdag

20

 

 

 

Valentijnsmiddag

MAART

 

 

 

 

 

TBD

 

 

19:30

 

Captainsbijeenkomst senioren competitie

Vrijdag

15

 

18:00

21:00

Informatiebijeenkomst nieuwe jeugdleden en ouders + jeugd competitie spelers

 

 

 

 

 

 

zaterdag

30

 

10:00

19:00

Teambuildingsdag Competitie spelers Senioren

zondag

31

 

 

 

Competitie Rood & Oranje (geen groen)
Teambuildingsmiddag Groen en Geel (Jeugd)

 

 

 

 

 

 

APRIL

 

 

 

 

 

01-apr

10-okt.-19

 

10.00

13.00

Buitentoss 55+ (op 6 a 7 banen)

 

 

 

 

 

 

maandag

1

 

 

 

Aanvang jeugdtrainingen en seniortrainingen

dinsdag

2

 

 

 

 

woensdag

3

 

 

 

 

donderdag

4

 

 

 

 

vrijdag

5

 

 

 

Rosé DDV

 

 

 

 

 

 

zaterdag

6

 

 

 

1e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

7

 

 

 

1e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

maandag

8

 

 

 

 

dinsdag

9

 

 

 

 

woensdag

10

 

 

 

 

donderdag

11

 

 

 

 

vrijdag

12

 

 

 

1e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17 jaar

 

 

 

 

 

 

zaterdag

13

 

 

 

2e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

14

 

 

 

2e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

maandag

15

 

 

 

 

dinsdag

16

 

 

 

 

woensdag

17

 

 

 

 

donderdag

18

 

 

 

 

vrijdag

19

 

 

 

2e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17 jaar

 

 

 

 

 

 

zaterdag

20

 

 

 

3e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

21

 

 

 

Paastoernooi

maandag

22

 

 

 

3e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

dinsdag

23

 

 

 

 

woensdag

24

 

 

 

 

donderdag

25

 

 

 

 

vrijdag

26

 

 

 

3e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17 jaar

zat t/m zon

27

5

 

 

 

zaterdag

27

 

 

 

1e inhaaldag zaterdag competitie senioren

zondag

28

 

 

 

1e inhaaldag zondag competitie senioren & Competitie Groen

maandag

29

 

 

 

 

dinsdag

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

woensdag

1

 

 

 

 

donderdag

2

 

 

 

 

vrijdag

3

 

 

 

1e inhaaldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

zaterdag

4

 

 

 

2e inhaaldag zaterdag competitie senioren

zondag

5

 

 

 

2e inhaaldag zondag competitie senioren & Competitie Groen

maandag

6

 

 

 

 

dinsdag

7

 

 

 

 

woensdag

8

 

 

 

 

donderdag

9

 

 

 

 

vrijdag

10

 

 

 

4e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

zaterdag

11

 

 

 

4e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

12

 

 

 

4e speeldag zondag competitie senioren
Competitie Groen (geen Rood & Oranje)

maandag

13

 

 

 

 

dinsdag

14

 

 

 

 

woensdag

15

 

 

 

 

donderdag

16

 

 

 

 

vrijdag

17

 

 

 

5e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

zaterdag

18

 

 

 

5e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

19

 

 

 

5e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

maandag

20

 

 

 

 

dinsdag

21

 

 

 

 

woensdag

22

 

 

 

 

donderdag

23

 

 

 

 

vrijdag

24

 

 

 

6e speeldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

zaterdag

25

 

 

 

6e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

26

 

 

 

6e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

maandag

27

 

 

 

 

dinsdag

28

 

 

 

 

woensdag

29

 

 

 

 

donderdag

30

 

 

 

Inhaaldag vrijdag (veteranen) & vrijdag & zaterdag & zondag competitie senioren
& Competitie Groen + junioren t/m 17

Open dagtoernooi  Warm-Up (dubbel&mix)

vrijdag

31

 

 

 

7e speeldag vrijdag competitie veteranen senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

JUNI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

1

 

 

 

7e speeldag zaterdag competitie senioren

zondag

2

 

 

 

7e speeldag zondag competitie senioren
+ Competitie Rood & Oranje & Groen

maandag

3

 

 

 

 

dinsdag

4

 

 

 

 

woensdag

5

 

 

 

 

donderdag

6

 

 

 

 

vrijdag

7

 

 

 

3e inhaaldag vrijdag competitie veteranen + senioren + junioren t/m 17

 

 

 

 

 

 

zaterdag

8

 

 

 

4e inhaaldag zaterdag competitie senioren

Open Dagtoernooi Reloaded (dubbel&mix)

zondag

9

 

 

 

Pinkstertoernooi

maandag

10

 

 

 

4e inhaaldag zondag competitie senioren + Competitie Groen + Competitie (regulier - geen inhaaldag voor) Rood & Oranje

dinsdag

11

 

 

 

 

woensdag

12

 

 

 

 

donderdag

13

 

 

 

 

vrijdag

14

 

 

 

Rosé DDV

 

 

 

 

 

 

zaterdag

15

 

 

 

Open Dagtoernooi Pre-DDV Open (singel, dubbel, mix)

zondag

16

 

 

 

Familietoernooi

maandag

17

 

 

 

 

dinsdag

18

 

 

 

 

woensdag

19

 

 

 

 

donderdag

20

 

 

 

 

vrijdag

21

 

 

 

Geen activiteiten plannen ivm voorbereidingen DDV Open

 

 

 

 

 

 

zaterdag

22

 

 

 

DDV Open - Voorweekend

zondag

23

 

 

 

DDV Open - Voorweekend

maandag

24

 

 

 

DDV Open

dinsdag

25

 

 

 

DDV Open

woensdag

26

 

 

 

DDV Open

donderdag

27

 

 

 

DDV Open

vrijdag

28

 

 

 

DDV Open

 

 

 

 

 

 

zaterdag

29

 

 

 

DDV Open

zondag

30

 

 

 

DDV Open - Finales

 

 

 

 

 

 

JULI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maandag

1

 

 

 

 

dinsdag

2

 

 

 

 

woensdag

3

 

 

 

 

donderdag

4

 

 

 

 

vrijdag

5

 

 

 

55+ Onderling Toernooi (15 - 19 uur)(8 banen)

 

 

 

 

 

 

zaterdag

6

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

zondag

7

 

 

 

OpenJeugdtoernooi

maandag

8

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

dinsdag

9

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

woensdag

10

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

donderdag

11

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

vrijdag

12

 

 

 

Open Jeugdtoernooi

zat-zon

13

25-aug.

 

 

 

zaterdag

13

 

 

 

 

zondag

14

 

 

 

 

maandag

15

 

10.00

12.00

Tennis Intensief (t/m 16 augustus: ma tot en met vrij: minimaal 6 inschrijvingen)

 

 

 

18.30

21.30

Tennis intensief Senioren (t/m 23 Augustus)

dinsdag

16

 

 

 

 

woensdag

17

 

 

 

 

donderdag

18

 

 

 

 

vrijdag

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

20

 

 

 

 

zondag

21

 

 

 

 

maandag

22

 

 

 

 

dinsdag

23

 

 

 

 

woensdag

24

 

 

 

 

donderdag

25

 

 

 

 

vrijdag

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

27

 

 

 

 

zondag

28

 

 

 

 

maandag

29

 

 

 

 

dinsdag

30

 

 

 

 

woensdag

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

donderdag

1

 

 

 

 

vrijdag

2

 

 

 

Sluisjestoernooi

 

 

 

 

 

 

zaterdag

3

 

 

 

Sluisjestoernooi

zondag

4

 

 

 

Sluisjestoernooi

maandag

5

 

 

 

 

dinsdag

6

 

 

 

 

woensdag

7

 

 

 

 

donderdag

8

 

 

 

 

vrijdag

9

 

 

 

Rosé DDV

 

 

 

 

 

 

zaterdag

10

 

 

 

 

zondag

11

 

 

 

 

maandag

12

 

 

 

 

dinsdag

13

 

 

 

 

woensdag

14

 

 

 

 

donderdag

15

 

 

 

 

vrijdag

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

17

 

 

 

 

zondag

18

 

 

 

 

maandag

19

 

 

 

Summer Camp - Jeugd

dinsdag

20

 

 

 

Summer Camp - Jeugd

woensdag

21

 

 

 

Summer Camp - Jeugd

donderdag

22

 

 

 

Summer Camp - Jeugd

vrijdag

23

 

 

 

Summer Camp - Jeugd
Rosé DDV

 

 

 

 

 

 

zaterdag

24

 

 

 

 

zondag

25

 

 

 

 

maandag

26

 

 

 

 

dinsdag

27

 

 

 

 

woensdag

28

 

 

 

 

donderdag

29

 

 

 

 

vrijdag

30

 

 

 

55+ Onderling toernooi (15 - 19 uur)(8 banen)

 

 

 

 

 

 

zaterdag

31

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren

 

 

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zondag

1

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren
Leerlingentoernooi

maandag

2

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren
Leerlingentoernooi

dinsdag

3

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren
Leerlingentoernooi

woensdag

4

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren
Leerlingentoernooi

donderdag

5

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren
Leerlingentoernooi

vrijdag

6

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren

 

 

 

 

 

 

zaterdag

7

 

 

 

Clubkampioenschappen Senioren

zondag

8

 

 

 

Clubkamioenschappen Senioren
Competitie Oranje Rood najaar

maandag

9

 

 

 

 

dinsdag

10

 

 

 

 

woensdag

11

 

 

 

 

donderdag

12

 

 

 

 

vrijdag

13

 

 

 

Leerlingentoernooi

 

 

 

 

 

 

zaterdag

14

 

 

 

1e speelronde najaarscompetitie 

zondag

15

 

 

 

Competitie Oranje Rood najaar

maandag

16

 

 

 

 

dinsdag

17

 

 

 

 

woensdag

18

 

 

 

 

donderdag

19

 

 

 

 

vrijdag

20

 

 

 

Vet Cup 55+

Rosé DDV

 

 

 

 

 

 

zaterdag

21

 

 

 

2e speelronde najaarscompetitie 

zondag

22

 

 

 

Competitie Oranje Rood najaar + Groen
Clubkampioenschappen Jeugd

maandag

23

 

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd

dinsdag

24

 

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd

woensdag

25

 

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd

donderdag

26

 

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd

vrijdag

27

 

 

 

Clubkampioenschappen Jeugd - Finales

 

 

 

 

 

 

zaterdag

28

 

 

 

3e speelronde najaarscompetitie 

zondag

29

 

 

 

Competitie Oranje Rood najaar + Groen
Slottoernooi Senioren

maandag

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKTOBER

 

 

 

 

 

dinsdag

1

 

 

 

 

dinsdag

1

 

 

 

 

woensdag

2

 

 

 

 

donderdag

3

 

 

 

 

vrijdag

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

5

 

 

 

4e speelronde najaarscompetitie 

zondag

6

 

 

 

Competitie Oranje Rood najaar + Groen

maandag

7

 

 

 

 

dinsdag

8

 

 

 

 

woensdag

9

 

 

 

 

donderdag

10

 

 

 

 

vrijdag

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

12

 

 

 

5e speelronde najaarscompetitie

zondag

13

 

 

 

Competitie Groen

maandag

14

 

 

 

 

dinsdag

15

 

 

 

 

woensdag

16

 

 

 

 

donderdag

17

 

 

 

 

vrijdag

18

 

 

 

 

zat - zondag

19

27

 

 

 

zaterdag

19

 

 

 

6e speelronde najaarscompetitie

zondag

20

 

 

 

Competitie Groen

maandag

21

 

 

 

 

dinsdag

22

 

 

 

 

woensdag

23

 

 

 

 

donderdag

24

 

 

 

 

vrijdag

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zaterdag

26

 

 

 

7e speelronde najaarscompetitie

zondag

27

 

 

 

Competitie Groen

maandag

28

 

 

 

 

dinsdag

29

 

 

 

 

woensdag

30

 

 

 

 

donderdag

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVEMBER

 

 

 

 

 

zaterdag

2

 

 

 

1e inhaaldag najaarscompetie

zondag

3

 

 

 

inhaal competitie groen

zaterdag

9

 

 

 

2e inhaaldag najaarscompetie

zondag

10

 

 

 

inhaal competitie groen

zaterdag

16

 

 

 

3e inhaaldag najaarscompetie

zondag

17

 

 

 

inhaal competitie groen


Ogenblik a.u.b. ...