Zomerlessen indeling 2019

Beste allemaal,

Hierbij de voorlopige indeling voor de zomer 2019. Zoals we van voorgaande jaren weten zullen er nog wel wat veranderingen plaats gaan  vinden. Er staan nog een aantal kinderen niet ingedeeld en moeten er ( noodgedwongen ) nog wat wisselingen plaatsvinden. Dat gaan wij allemaal goed proberen te regelen maar dat gaan we in de eerste lesweek doen!

De lessen beginnen in de week van maandag 1 april.

Met vriendelijke groet,
Ron Renkema en Marc Polders

 

Maandag 16.00 uur
Ben Bernfeld
Sebastien Bouffioux
Milo Cohen
Louis Lafeber
Aryan Poell
Rohan Poell
Naut van Breemen
Roland Walker
Mark Weglau
Benjamin Wijn
Miro Motshagen
Seff Majoor
Julius ter Beek
Hashim Khalid
Jet Pompe
Noor Wesseling
Mara Jacobs
Manuelle Kolmer
Tess Mulkens
Max Mulkens
Frédérique Weglau

 
Maandag 17.00 uur
Lara de Vries
Maud Mol
Mirre Prinsen
Wietske Tjepkema
Mette van de Put
Philippe van den Heuvel
Cas van Veggel
Mees van Veggel
Michael Veltheer
Jochem Zaal
Justus van den Eertwegh
Michael Veltheer
Pieter van der Voorst
Adrian Gilbert
Kay Grimme
Christiaan Koch
Nicholas Steer
Larice Berg
Jan Boukema
Stef Bruggeman
Jonah Buedts
Jack Coppens
Reece Freelink-Clark

 
Dinsdag 16.00 uur
Tygo Bruggeman
Oscar Csejtei
Roemer Everaerd
Mink Nijlant
Chong Yen
Karel Kastelijn
Mira Csejtei
Louise Strous
Sofie Verjans
Margot Vlasman
Frederique Loudon
Mies Klicks
Liv Lochtenberg
Esmée Van de Braak
Tess van Zuilen
Robin Bruggeman
Cas Meijers
Hidde Naarding
Huub Naarding
Sam Stibbe
Saar Van den Brandt
Joost Weglau

 
Dinsdag 17.00 uur
Annick Munneke
Julia van Heemskerck van Beest
Matthijs Hangelbroek
Féline Erkens
Ulla Leistikow
Laura van Putten
Kim van Zuilen
Felix Kolmer
Dominique Kolmer
Robert Kuipers
Lotta Wijnveldt
Bommel Wijnveldt
Alexander Friedman
Gerrit Lindeboom
Sepp Prinsen
Liam Schickler
Wout Staal

 
Woensdag 13.00 uur
Dylan Desai
Nayan Desai
Feline Postma
Raphael Postma
Dries Bolkestein
Charlie Botter de Waele
Jan Meiborg
Eddie Thomas
Will Thomas
Tobias Munneke
Felipe Gallero Landeira
Daniel Oosterhoff
Nino van Oerle
Ties Weebers
Max Abas-Castro

Woensdag 14.00 uur
Olaf Erkens
Daan Evers
Lucas Hangelbroek
Jan Tjepkema
Brent Waersegers
Yoris Distaso
Lisa Kobossen
Anna Meiborg
Helena Middag
Liza Mulkens
Dieuwertje Smit
Dinty Delsen
Marie Kastelein
Karolina Morrison
Enza Cohen


Woensdag 15.00 uur
Suze Siemonsma
Pieke Vink
Sophie Loudon
Noor Vlasman
Lily Coutinho
Axel Locarni
David Wijnveldt
Maelle Evin
Andrew Chassin
Louk Mulkens
Teun Sodderland
Coen Stoffer
Ethan Chassin
Dondeyne Everaerd
Gijs Stok
Tymen van Kleffens

Woensdag 16.00 uur
Tessa De Weichs de Wenne
Chiara Fleischmann
Fien Klicks
Jet Van der Pompe
Milou Veenekamp
Julius Fiselier
Maurits Schut
Ole Sodderland
Thije Vulink
Oscar Walkate
Hendrick Christian Oosterhoff
Ties Holtrop
Marcello Veltheer
Luuk Zuurmond
Jusuf Khalid
Philip Pinckaers
Arthur Wagemans
Marnix Jacobovits
Elizabeth Tennekes
Nicholas van Kogelenberg
Juune van Lookeren Campagne
Filippa van Lookeren Campagne
Jikke van Lookeren Campagne

Woensdag 17.00 uur
Tibor Blaffert
Thomas Friedman
Finn Grimme
Roemer Grimme
Ties Kobossen
Karijn Battes
Elisa Ermers
Livia Keller
Charlotte Kuipers
Josine Burkens
Julie van Vliet
Sietse Munting
Tobias Peeters
Darjan Stavrov
Jakob van der Steen
Max Veenekamp
Silvia Vetter
Noor Smit
Daphne Huijgen
Faye Meijers
Indy Wesdorp
Lucie Treuman
Charlotte Rosman
Keet Holtop

 
Donderdag 16.00 uur
Alp Cekic
Joaquin Dunning
Yannick Dunning
Bram Slager
Desmond Sabelis
Bram Meijer
Liv del Canho
Marili Feilzer
Cato Feilzer
Alou Remijn
Muriël Stam
Maud Wood
Anna Minassian
Olea Verschuren
Lizzy Bierkens

 
Donderdag 17.00 uur
Gijs van de Stok
Marco De Rosa
Luca Distaso
Minne Leistikow
Olivier van den Berge
Fenne Prinsen
Niklas Harmon
Timo Van Aller
Casper van Es
klaas van Kempen
Olivier van Riet
Max Weijts
Romain Middag
Jessie de Wilde
Rosa Leurs
Joep Neelissen
Stein van den Berge

 
Vrijdag 16.00 uur
Jozie Bakker
Elin Nijlant
Hanna Robbens
Teun Stibbe
Philine Battes
Mila Grovestins
Sophie Hietink
Chiara van der Steen 
Pilar Kolmer
Aniek Bunker
Carlijn Van der Pompe
Oscar Groothuis
Isaac Lam
Joes Moussault

Vrijdag 17.00 uur
Imogen Burns
Mateo Groothuis
Saar Naaijkens
Aniek Van Galen Last
Emma Distaso
Ari San Juan
Filip Lam
Ella Robbens
Noor Sijsma
Charlotte Ross
Laura Treuman
Ruben Admiraal
Gillis Adjei-Asamoah
Sarah bilsen
Hephzibah Dahan
Mats Erkens
Charlotte Stoffer


Ogenblik a.u.b. ...