Indeling winterlessen jeugd

Hieronder staat de indeling winterlessen voor de jeugd. 

- De lessen beginnen op dinsdag 1 oktober (LET OP: de maandag groepen beginnen dus op maandag 7 oktober). 

- De lessen worden gegeven door Marc, Ron, Paul en Benito. 

- In de schoolvakanties is er geen les maar vrijspelen.

 

Maandag: 16.00 uur 1 Alexander Friedman
1 Charlie Botter de Waele
1 Sebastien Bouffioux
1 Louis Lafeber
2 Mara Jacobs
2 Aryan Poell
2 Rohan Poell
2 Lisa Kobossen
Maandag: 17.00 uur 3 Pieter van voorst vader
3 Daniel Avetisyan
3 Marco De Rosa
3 luca distaso
3 Gijs Vd Stok
4 Isi de Swaan
4 Dinty Delsen
4 Fien Klicks
4 Wietske Tjepkema
4 Marcello Veltheer
4 Luuk Zuurmond
Dinsdag: 16.00 uur 5 Bas Barneveld
5 Hashim Khalid
5 Seff Majoor
5 Julius ter Beek
5 Lucas Hangelbroek
6 Oscar Csejtei
6 Mink Nijlant
6 Benjamin Wijn
6 Giacomo Pruneri
Dinsdag: 17.00 uur 7 Liza Borman
7 Marili Feilzer
7 Cato Feilzer
7 Alou Remijn
7 Eline van der Korst
8 Robin Bruggeman
8 Féline Erkens
8 Muriël Stam
8 Esmée van de Braak
8 Tess van Zuilen
Woensdag: 13.00 uur 9 Nayan Desai
9 Dylan Desai
9 koen meijer
9 Feline Postma
9 Raphael Postma
10 Daniel Oosterhoff
10 Eddie Thomas
10 Will Thomas
11 Manuel Gallero
11 Luke Slaughter
11 Felix van den Bos
11 Ties Weebers
11 Lily-Rose Prinsen
Woensdag: 14.00 uur 12 Yoris Distaso
12 Daan Evers
12 Brent Waersegers
12 Karolina Morrison
13 Tobias Munneke
13 Sepp Prinsen
13 Liam Schickler
13 Teun Sodderland
13 Jurriaan Van de Velde
14 Felipe Gallero
14 Coen Stoffer
14 Nino van Oerle
14 Keetje Haasdijk
14 Jonathan Winkelmolen
Woensdag: 15.00 uur 15 Lily Coutinho
15 Suze Siemonsma
15 Zoë Van Ravensberg
15 Pieke Vink
16 Aniek Bunker
16 Helena Middag
16 Dieuwertje Smit
16 Carlijn van der Pompe
17 Driss Hoeve
17 Naut ter Beek
17 Nicholas van Kogelenberg
Woensdag: 16.00 uur 18 Faye Engwirda
18 Smilla Jensen
18 Matilda Mogensen
18 Sophia Pliego Selie
18 Josephine van Heffen
19 Flore van Woerkum
19 Lotus van Woerkum
19 Madelief Verjans
19 Juliette Vromans
19 Francoise Vromans
20 Isa Muller
20 Felicia van Voorst Vader
20 Kareline Voorhoeve
Woensdag: 17.00 uur 21 Rosa Leurs
21 Sietse Munting
21 Joep Neelissen
21 Darjan Stavrov
21 Michael Veltheer
22 Stein van den Berge
22 Silvia Vetter
22 Bommel Wijnveldt
22 Lotta Wijnveldt
23 Nini Botter
23 BetteMay de Groot
23 Noor Smit
23 Julia Van Heemskerck van Beest
23 Leah van Megen
24 Charlotte Kuipers
24 Ulla Leistikow
24 Liv Lochtenberg
24 Maud Wood
24 liv del canho
Donderdag: 16.00 uur 25 alp cekic
25 Milo Cohen
25 Joaquin Dunning
25 Bram Slager
25 julian vetter
26 Benjamin Bernfeld
26 Gerrit Lindeboom
26 Tess Mulkens
26 Max Mulkens
Donderdag: 17.00 uur 27 emma Distaso
27 Elsa Borman
27 Elizabeth Tennekes
27 Aniek van Galen Last
28 Jonah Buedts
28 Reece Freelink-Clark
28 Christiaan Koch
28 Adrian Gilbert
28 Timo Van Aller
Vrijdag: 16.00 uur 29 Jozie Bakker
29 Mira Csejtei
29 Oscar Groothuis
29 Mila Grovestins
29 Isaac Lam
30 Pilar Kolmer
30 Joes Moussault
30 Elin Nijlant
30 Hanna Robbens
30 Sofie Verjans
31 Imogen (Immy) Burns
31 Ella Robbens
31 Charlotte Ross
31 Noor Sijsma
31 Laura Treumann
31 Filip Lam
Vrijdag: 17.00 uur 32 Max Coppens
32 Eli Coppens
32 Celia Girard
32 Lucie Girard
32 Hannah Peypers
33 Aimee Bakker
33 Lara de Vries
33 Igor
33 Mirre Prinsen
33 Ari San Juan
34 Louise Bedier
34 Romain Middag
34 Isabel Kanter
34 Melina Kobben
34 Joss Majoor
34 Eline Girard
Vrijdag: 18.00 uur 35 Julius Fiselier
35 Yusuf Khalid
35 ties kobossen
35 Minne Leistikow
35 Philip Pinckaers
36 Fenne Prinsen
36 Nicholas Steer
36 Casper Van Es
36 Max Veenekamp
36 Jochem Zaal
37 Thomas Chauvin
37 Theophile Darmon
37 Tristan Jansen
37 Olivier van den Berge
37 Lucie Treumann

Ogenblik a.u.b. ...